Fryzjer Toruń Cennik

Fryzjer Toruń cennik - Salon fryzjerski Pasja oferuje szereg usług fryzjerskich, w tym strzyżenie, koloryzację, farbowanie, doczepianie włosów i pielęgnację włosów. Ceny poszczególnych usług uzależnione są od rodzaju i długości włosów oraz technik stosowanych podczas wykonywania zabiegu. W cenie usług zawarty jest krótki masaż głowy oraz stylizacja fryzury z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków.

Strzyżenie damskie
cena wyjściowa
70 zł
Koloryzacja włosów
cena wyjściowa
140 zł
Rodzinka Promo:
Matka + córka
100 zł
Strzyżenie męskie
40 zł
Farbowanie włosów
cena wyjściowa
120 zł
Pielęgnacja włosów
cena wyjściowa
100 zł
Fryzjer mobilny
modyfikator ceny
+ 90 zł
Strzyżenie dzieci
30 zł
Doczepianie włosów
cena wyjściowa
350 zł
Rodzinka Promo:
Ojciec + syn
cena wyjściowa
55 zł

Fryzjer Toruń: tanio nie będzie

Jako salon fryzjerski stawiamy na wysoką jakość usług oraz wykorzystanie profesjonalnych kosmetyków i narzędzi, co ma bezpośredni wpływ na cenę naszych usług. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych fryzjerów, którzy podchodzą indywidualnie do potrzeb każdego klienta, co wymaga dodatkowego czasu i pracy. W salonie fryzjerskim Pasja oferujemy również krótki masaż głowy oraz stylizację fryzury z wykorzystaniem specjalistycznych kosmetyków. Naszym celem jest zawsze zadowolenie klienta, dlatego staramy się oferować najlepsze możliwe usługi. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania i zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Salon fryzjerski Pasja w Toruniu, mieszczący się na ulicy Żwirowej 9, oferuje pełen zakres usług fryzjerskich. Jako profesjonalny salon fryzjerski, zapewnia klientom wysoką jakość usług, wykorzystując najnowsze trendy i technologie. Wśród usług, które oferuje salon, znajdują się m.in. strzyżenie, farbowanie, koloryzacja, pielęgnacja włosów oraz wiele innych.

W salonie fryzjerskim Pasja pracują doświadczeni i wykwalifikowani fryzjerzy, którzy indywidualnie podchodzą do potrzeb każdego klienta. Zależy nam na tym, aby każdy klient czuł się u nas komfortowo i opuścił salon zadowolony z efektów naszej pracy. Oferujemy również fachową poradę dotyczącą doboru fryzury i pielęgnacji włosów.

Jeśli szukasz profesjonalnego salonu fryzjerskiego w Toruniu, to Pasja będzie idealnym wyborem. Zachęcam do odwiedzenia naszego salonu i skorzystania z naszych usług!

Hairdresser combing long hair of young caucasian woman looking and smiling in the mirror in beauty salon

Strzyżemy jak szaleni

Od czasu startu salonu w 2015 wykonaliśmy już dla naszych klientów kosmiczne ilości fryzur.

fryzur 0